JAK ZŁOŻYC ZAMÓWIENIE?

1. Wybierz produkt z kolekcji

Kolekcja klasyczna
Kolekcja western
Buty na motor
Akcesoria

2. Wybierz rozmiar i kolor

Jak wybrać dobry rozmiar? (plik PDF)
Indywidualne zamówienia miarowe

3. Skontaktuj sie z nami

Firma obuwnicza "Paweł Krzysiek"
+48 (33) 873 77 29
+48 0606 445 985

4. Poleć nas

firma obuwnicza paweł krzysiek

Szanowni Państwo


Nasza firma istnieje na rynku od 1979 roku. Specjalizujemy się w produkcji obuwia, akcesoriów jeździeckich oraz obuwia i odzieży dla „kowbojów”. Zaczynaliśmy od usługowego szycia cholewek i zdrowotnego obuwia dziecięcego. Naturalną koleją rzeczy produkcja została poszerzona o obuwie damskie i męskie.
W 1996 roku, kiedy kupiliśmy pierwszego konia, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o obuwie i akcesoria jeździeckie. Jako że wciąż jesteśmy czynnymi pasjonatami hippiki, dlatego dbamy o wysoką jakość wyrobów kolekcji klasycznej SZTYBLETY, z których sami oczywiście korzystamy.
Z całą odpowiedzialnością możemy więc zaświadczyć o ich perfekcyjnym wykonaniu, wygodzie i funkcjonalności. Co godne podkreślenia, nasze wyroby wykonane są ze skór naturalnych, które powstają wyłącznie w polskich garbarniach.
Rodzinna firma Paweł Krzysiek zatrudnia wysoko wyspecjalizowaną kadrę rzemieślników, co w efekcie pozwala realizować indywidualne, nietypowe zamówienia w bardzo krótkim czasie. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę i dzięki temu kolekcja naszych wyrobów systematycznie powiększa się.
Efektem tego jest powstanie kolekcji WESTERN przeznaczonej dla miłośników stylu western (obuwie, czapsy, kamizelki i spódnice) oraz kolekcji SPECIAL (obuwie), skierowane do motocyklistów oraz graczy polo i golfa.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą oryginalną ofertą, prezentowaną na niniejszej stronie, a także z naszymi produktami dostępnymi we wszystkich dobrych sklepach jeździeckich na terenie całego kraju oraz na wielu targach zagranicznych.
Równocześnie dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i życzliwość, jakiej doświadczaliśmy przez minione lata współpracy. Wierzymy, że przez kolejne lata będą Państwo z satysfakcją korzystali z naszych wyrobów.

Barbara i Paweł Krzysiek